ebru-yasarin-donusu

İdobay Müzik’ten çıkan yeni albümünden umutlu olan Ebru Yaşar’a en büyük destek İbrahim Tatlıses’den geliyor.

İki yıllık uzun süren bir suskunluk döneminden sonra Ebru Yaşar yeni kasetini çıkarttı. ‘‘Seni Anan Benim İçin Doğurmuş’’ isimli üçüncü albümüyle sıkı bir dönüş yapan sanatçı İbrahim Tatlıses’in kendisine eşlik ettiği bir kliple yakında ekranlara gelecek.

Müzik piyasasında ‘‘Bu Sahilde’’ isimli şarkısıyla Çaçan Müzik’in çıkarttığı kasetle yıldızı parlayan Yaşar, bu kez transfer olduğu İdobay Müzik’ten hazırladığı 14 şarkılık yeni albümü ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı öğrencisi olan Ebru Yaşar, albümünde Kerem Ökten, Serdem Coşkun, İntizar ve Mustafa Beyazkuş’la çalıştı. Sanat yönetmenliğini Ahmet Selçuk İlkan’ın yaptığı albümün müzik yönetmenliğini Kerem Ökten ve Sendur Güzelel üstlendi.

Ebru Yaşar, ‘‘Uzun bir aradan sonra yeniden ve bomba gibi geliyorum. Çok güzel bir kaset hazırladık. İnşallah dinleyicilerimizin beğenisini kazanacağım’’ dedi. Yaşar, albümüne ismini veren şarkıya Tayfun Dinçer yönetmenliğinde klip çekti.